بنام خداوند مهربان

روز یک شنبه محفل جشن و سرور به مناسبت میلاد با سعادت نبی اکرم حضرت محمد مصطفی ص و حضرت امام جفعر صادق ع که در ان دکلمه و سرود و تواشیح، همراه با مداحی و سخنرانی در سالن مجتمع حضرت زهرا (س) تحت اشراف دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی  واقع در شهرک امید سبز، برگزار گردید.

سخنران مجلس حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای حکیمی استاد مدرسه علمیه فاطمیه، ضمن تقدیر از اجرای برنامه ها توسط فرزندان ایتام، کودکستان و حوزه و دارالقرآن مجتمع، با اشاره به جمعیت خواهران حاضر در محفل فرمودند: پیامبر رحمت با آمدنش کمالات را در زن ها بارور کردند، تا انجا که زنها هیچ کمبودی از مرد ها ندارد بلکه در بسیاری از جاها بهتر از مرد ها هستند مانند صبر و محبت مخصوصا مهر مادری که در وجود آنها نهادینه شده است.

و نیز فرمودند: پیامبر رحمت است برای انسان ها که خداوند به آنها هبه کرده است و این بخشش و لطف خداوندی دارای اخلاق نیکو ودرست کاری و به تمام معنا بدون هیچ گونه عیب و نقص بلکه یک شخصیت کامل و استثنایی بودند.

همچنین اضافه کردند حال ما و شما با الگو قرار دادن پیامبر اسلام و امام جعفر صادق ع باید تلاش کنیم در خانه و خانواده و اجتماع با صبر و حوصله باشیم ومزین به اخلاق حسنه با آنان برخورد نماییم.

انتهای پیام

کانال ما در تلگرام:

Telegram.me/imamhade

ا