باسمه تعالی

روز یک شنبه (23/12/1394) مصادف با روز شهادت بی بی دو جهان حضرت فاطمه زهراء (س) بود. مدرسه علمیه حضرت فاطمه معصومه (س) – ویژه خواهران – مجلس عزاداری, با حضور مسئولین, اساتید, طلاب و مادران عزادار فاطمی (س) برگزار کرد.

جناب حجة الاسلام و المسلمین آقای محمد مقدسی, مسئول مدرسه, راجع به عفاف و حجاب در سیره حضرت صدیقه طاهره (س) صحبت داشتند.

ایشان، ضمن بیان اینکه حضرت فاطمه زهراء(س) سیده‌ای نساء عالمین از اولین و آخرین است, تصریح کرد: زنان و دختران مسلمان باید در حجاب و عفاف و عبادت و بندگی خداوند (ج) از بی‌بی دو عالم حضرت زهراء (س) پیروی کنند.

به بیان ایشان, پوشش در قرآن کریم الزامی است که با واژه «جلباب» از آن نام برده شده است و جلباب, شبیه چادر است که بانوان خود را با آن بپوشانند.

مدیر مدرسه علمیه حضرت فاطمه‌ی معصومه (س) خاطر نشان ساخت, طلبه ها, باید در حجاب, سر آمد دیگران باشند و آن چه را در مدرسه علمیه آموختند, در عمل باید پیاده و در اخلاق, رفتار, عفاف و حجاب, حضرت زهراء (س) را سرمشق زندگی خود قرار بدهند تا در آخرت, صدیقه طاهره (س), شفاعتشان کنند ان شاء الله تعالی.

ایشان سخنانشان را با ذکر قصه‌ی تاریخی آن از حیات گهر بار بانوی بانوان ادامه داده, ضمن بیان مصائب و محن وارده به حضرت (س) مجلشان را به پایان برده, دعا کردند.

کانال ما در تلگرام: telegram.me/imamhade

مراسم گرامیداشت سالروزشهادت پیامبرگرامی اسلام(ص)، امام حسن مجتبی و امام رضا(علیهما السلام) در مدرسه حضرت معصومه (س)