صبح روز پنج شنبه (17/10/1394) جلسه روضه هفتگی دفتر مرجع عالی‌قدر حضرت آيت الله العظمى آقاي حاج سيد صادق حسيني شيرازي (دام ظله العالي) – کابل برگزار شد.

جناب حجت الاسلام و المسلمين حاج آقاي محمدعارف محقق كوشا، نماينده محترم معظم له ضمن تأكيد به پیروی از سیره نبوی(ص) بيانات مبسوطي راجع به حوادث اخير كه در جهان اسلام رخ‌داده است، ايراد داشتند.

ايشان، ضمن تبيين عظمت و شخصيت حضرت پیامبر اکرم (ص) از دیدگاه قرآن و روایات, تصریح کرد, کسانی که امروزه تجلیل از حضرت رسول الله (ص) را شرک می‌پندارند, از جهالت شان است. نص صریح قرآن کریم، از شخصیت پیامبر اکرم(ص) با عبارت «… لعلی خلق عظیم» تجلیل می‌فرماید و این‌ها به دنبال ادله‌ی تشریعی این مسئله می‌گردند.

وی، خطاب به آن‌های که خود را مسلمان می‌خوانند و داد از سیره‌ی رسول الله (ص) می‌زنند، بیان داشت: مسلمان هستند و خود را منسوب به پیروی از رسول خدا (ص) می‌دانند ولی تجلیل از آن حضرت (ص) را شرک می‌دانند, شهادتین می‌خوانند ولی کسانی که شهادت به توحید و نبوت می‌دهند, کافرشان می‌خوانند و می‌کشند, مانند به شهادت رساندن آیت الله باقر النمر و ضرب و شتم و توهین به شیخ زکزاکی (رهبر شیعیان نیجر).

برای مشاهده تصاویر بیشتر، این جا کلیک نمائید …

کانال مؤسسه در تلگرام: Telegram.me/imamhade

به خاطر مصلحت انديشي، حقايق را بيان نكرديم، گردن مان زده شد